Kúpiť prilbu na motorku – e-shop

Sprievodca výberom
prilieb


Prilby na motorku  >  Prilby na štvorkolku - žeravé tipy

Prilby na štvorkolku - žeravé tipy

Bez prilby na štvorkolku nasadneš! Pre štvorkolkárov sa vyrába prilby konštrukciou a váhou podobné motokrosovým. Dáme vám horúce tipy na atraktívne a hlavne bezpečnosť zaisťujúce modely

Hoci sa prilby na štvorkolky vyznačujú ľahkosťou, dokážu dobre ochrániť hlavu aj bradu. Sú typické svojim bradovým deflektorom, ktorý dopĺňa šilt a pri niektorých typoch aj hľadí.

5 tipov na najpredávanejšie prilby na štvorkolku:

1. Moto prilba W-TEC NK-311

2. Motokrosová prilba WORKER MAX606-1

3. Výklopná moto prilba W-TEC V270

4. Moto prilba WORKER V370

5. Detská moto prilba W-TEC V310

Všetky prilby obľúbených značiek W-TEC a Worker sú bezpečnostne testované a spĺňajú najprísnejšie normy európskej homologizácie. Ešte väčšiu váhu než toto tvrdenie však pre vás môžu mať skúsenosti užívateľov. Tu sú niektoré z nich:

"Môžem vrelo odporučiť, je ľahká, sedí presne, má výborne riešenú ventiláciu, s nákrčníkom do nej nefúka, ale zároveň sa nezahmlievajú. Integrovaný štít proti slnku je taky veľmi užitočná vec. "(Recenzia prilby č. 1.)

"Cena je fajn. Kupoval som 3 ks pre deti na 4kolky. Na hlave je príjemná, dá sa prať vnútro a sedí dobre. Jednoznačne ju odporúčam. "(Recenzia prilby č. 2.)

"Výborná kúpa. Prilba sedí od prvej chvíle pevne a príjemne, netlačia. Za túto cenu inde kúpim škrupinu. Kolegovia z práce si ju hneď objednali taky. "(Recenzia prilby č. 3.)

"Jednoduché a rýchle zapínanie, cena zodpovedá kvalite a výbave. Síce spôsobuje odpor vzduchu, to je ale daň každej helmy so šiltom. "(Recenzia prilby č. 4.)

Zdieľajte článokOdporúčame prilby na motorku


Ďalšie novinky

Dámske prilby na motorku

Dámske prilby na motorku majú svoje špecifiká. Musia sa páčiť, padnúť dobre na hlavu a mať veľa vychytávok, ktoré ocenia často len ženy.

Náhradné diely na moto prilby

Aj helmy na motorku občas potrebujú výmenu. Po náraze alebo bežným opotrebovaním trpí mnoho súčiastok. Čo všetko môžete na helme vymeniť?

Prilbu si vždy dobre zapnite - nasadenie nestačí!

Podľa zákonných predpisov musí mať vodič aj spolujazdec za jazdy na motorke alebo mopede na hlave nasadenú prilbu. Avšak nielen nasadenú, ale aj dobre zapnutú. Našťastie moderné systémy zapínanie prilieb uľahčujú a sú zamerané na maximálne pohodlie jazdca.

všetky novinky