Kúpiť prilbu na motorku – e-shop

Sprievodca výberom
prilieb


Prilby na motorku  >  Tip na moto prilbu na Vianoce? Moto prilba Ozone!

Tip na moto prilbu na Vianoce? Moto prilba Ozone!

Hľadáte darček pre motorkárov? Čo takto novú prilbu? Ostatní motorkári odporúčajú helmu Ozone A951.

Podľa predajov v moto e-shopu je to jasné. Víťazom v predvianočnom období je Moto prilba Ozone A951. Integrálna prilba na motocykel v elegantnom matnom prevedení má deflektor obmedzujúci zahmlenie skla. Je z odľahčeného materiálu a výhodou je aj cena - v akcii ju kúpite aj pod 40 €.

Moto prilba Ozone A951

Prilba je vhodná pre bežnú cestovnú jazdu a každodenné používanie. Ideálny darček pre motorkárov, ktorý ani toľko nezabolí Vašu peňaženku.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 21. 11. 2014


Odporúčame prilby na motorku


Ďalšie novinky

Prilbu si vždy dobre zapnite - nasadenie nestačí!

Podľa zákonných predpisov musí mať vodič aj spolujazdec za jazdy na motorke alebo mopede na hlave nasadenú prilbu. Avšak nielen nasadenú, ale aj dobre zapnutú. Našťastie moderné systémy zapínanie prilieb uľahčujú a sú zamerané na maximálne pohodlie jazdca.

29. 7. 2016

Akú helmu na štvorkolku?

Na cestách aj v teréne dnes často stretnete štvorkolky. Sú symbolom voľnej jazdy, ale aj k nim patrí povinná výbava - vrátane helmy. Akú si vybrať?

28. 6. 2016

Prilby na štvorkolku - žeravé tipy

Bez prilby na štvorkolku nasadneš! Pre štvorkolkárov sa vyrába prilby konštrukciou a váhou podobné motokrosovým. Dáme vám horúce tipy na atraktívne a hlavne bezpečnosť zaisťujúce modely

16. 11. 2015

všetky novinky